Kaštonų vaistinės kortelė

korteles_maketas.jpg

Deklaracija kortelės turėtojams

  • UAB Kaštonų vaistinė užtikrina, kad tvarkydama Kaštonų vaistinės kortelės naudotojų asmens duomenis, laikosi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.
  • UAB Kaštonų vaistinė užtikrina, kad kortelės turėtojų pateiktus asmens duomenis naudos tik tiesioginės rinkodaros tikslais, t.y. tam, kad UAB Kaštonų vaistinė galėtų parinkti specialių pasiūlymų kortelių naudotojams ir pateikti juos kortelės turėtojo nurodytu pašto adresu ir (arba) telefono numeriu ir (arba) el. pašto adresu.
  • Jei bet kuriuo metu kortelės naudotojas pageidautų nebegauti specialių pasiūlymų ir kitos susijusios informacijos, UAB Kaštonų vaistinė įsipareigoja gerbti kliento norus ir nutraukti tokios informacijos teikimą.
  • Jei bet kuriuo metu kortelės turėtojas pageidautų sustabdyti ar nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, UAB Kaštonų vaistinė įsipareigoja nedelsiant tai padaryti.
  • Jei turite daugiau klausimų dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo arba norėtumėte suteikti papildomos informacijos apie save, prašome skambinti telefonu 67244, rašyti el. paštu adresu info@kastonuvaistine.lt ar kreiptis į vaistinę: J.Basanavičiaus g.10, Kėdainiai. (Darbo laikas...)

Kaštonų vaistinės kortelės įsigyjimo ir naudojimo TAISYKLĖS.

Jei dar neturite Kaštonų vaistinės kortelės, anketą jai gauti galite parsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

Kaštonų vaistinės kortelės naudotojo ANKETA.

Užpildytą anketą pateikę vaistininkui ir sumokėję išdavimo mokęstį, įsigysite kortelę.